Genel
Bağımlılık Farkındalık Eğitimi Düzenlendi
![](https://www.girneligazetesi.com/wp-content/uploads/2023/03/bagimlilik-girne.jpg)
Girne 19 Mayıs Türk Maarif Koleji Okul Aile Birliği ile Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Derneği işbirliğinde “Bağımlılık Farkındalık Eğitimi” düzenlendi.
Eğitim; öğretmen, veli ve öğrenciler şeklinde 3 aşamadan oluşacak. Yetkili kişiler tarafından yapılacak sunumlar sonrasında hem öğretmenler hem de öğrenci ve veliler bağımlılık konusunda bilgilendirilmiş olunacak.