ÇevreGündemKıbrısManşetÖzel HaberSporToplum

Elis Sermaye’den Mustafa Öztürk’e Teşekkür Ziyareti

Özel Haber - Zerrin Yapıcıoğulları

Meksika Cancun’da düzenlenen, dünyanın en prestijli dans organizasyonu olan Euroson Latino World Salsa Championship’de ülkemizi temsil eden 10 yaşındaki Elis Sermaye, sponsoru olan Musmer Ltd. Direktörü Mustafa Öztürk’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sermaye, dünya çapında dans organizasyonlarında da ülkemizi birçok kez başarı ile temsil etmişti. Avrupa birinciliğine de sahip olan 10 yaşındaki Elis Sermaye, sponsor destekleriyle hedeflerine daha kolay ulaşıyor.

Elİs Sermaye’nin Musmer Trading Ltd. Direktörü Sayın Mustafa Öztürk’e gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretinde, organizasyon hakkında bilgi vererek, bundan sonraki planlama hakkında konuşuldu. Ziyarette Öztürk’e plaket ve Mexika’ın simgesi olan şapka sunuldu.

“Öztürk sponsorlukları ile birçok vatandaşa el uzatıyor”

Elis Sermaye’nin babası Hakan Sermaye ile yaptığımız görüşmede Musmer Trading Ltd. Direktörü Mustafa Öztürk’e, Sermaye ailesi olarak, çok teşekkür ettiklerini belirtti. Sermaye, Öztürk’ün genç ve girişimci bir iş adamı olarak, ülkemizde yaptığı yatırımların yanında sponsorlukları ile de birçok vatandaşımıza yardım eli uzattığını söyledi.

Baba Hakan Sermaye, “Sn. Mustafa Öztürk’e, kızım Elis Sermaye’nin, Mexico Cancun’da gerçekleştirilen Euroson Latino World Salsa Championship organizasyonuna katılması adına, ana sponsor olarak, yapmış olduğu katkılardan dolayı, kendilerine tekrar tekrar teşekkür ederiz” dedi.

Öztürk: Ülkemizin Adını Yurt Dışında Duyurmalarına Yardımcı Olmaya Çalışıyoruz

Musmer Ltd. Direktörü Mustafa Öztürk ile yaptığımız görüşmede Musmer Ltd. olarak özellikle uluslararası arenalarda yarışan sporcularımızın her zaman yanında olmaya çalıştıklarını belirtti. Öztürk, sporcularımıza hem gençlere örnek olmaları hem de ülkemizin adını yurt dışında duyurmalarına yardımcı olmaya çalıştıklarını söyledi.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu