BelediyeGündemKıbrısManşetToplum

Leymosun (Limasol) Ve Kadınları İsimli Kitap TanıtılıyorGirne Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nda bulunan Camekan Kafe’de 12 Haziran 2021 Cumartesi günü saat: 11.00’da Girne kitap Tanıtımı ve söyleşisi gerçekleşecek.

Kıbrıslı Türk Kadınlarının geçmişten günümüze kadar yaptıkları sosyal, kültürel ve ekonomik katkılarının anlatıldığı “Leymosun (Limasol) ve Kadınları” isimli kitabın tanıtımı ve söyleşisi 12 Haziran 2021 Cumartesi günü saat: 11.00’da Girne Belediyesi’nin Yeni Hizmet Binası’nda bulunan Camekan Kafe’de gerçekleştirilecek.

Aslen Limasollu olan ve Limasollular Derneğinde yıllarca aktif görev alan merhum Emekli Komutan Engin Naşit tarafından çalışmaları başlatılan kitap, Özay Akif tarafından kaleme alındı.  “Leymosun (Limasol) ve Kadınları” isimli kitabın basımı ise, Limasol Bankası’nın katkılarıyla gerçekleştirildi.

Girne Belediyesi tarafından yapılan açıklamada Covid-19 salgınına karşı alınacak önlemler kapsamında düzenlenecek kitap tanıtım etkinliğine tüm kitapseverler davetlidir.

Benzer Haberler

Başa dön tuşu
Kapalı