![](https://www.girneligazetesi.com/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Image-2023-05-04-at-10.38.21.jpeg)
AKSA Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği’nde yönetim kurulu dün akşam yaptığı toplantıda teknik direktör Turan Altay ile yolları ayırma kararı aldı.
Kulüpten yapılan açıklamada; “Doğan Türk birliği yönetim kurulunun dün akşam gerçekleştirmiş olduğu toplantıda 2022-23 futbol sezonunda A takımımızı çalıştıran sayın Turan Altay ile yeni sezonda çalışmama kararı almıştır. Değerli hocamıza çalışmaları ve emekleri için teşekkür eder bundan sonraki hayatında ve kariyerinde başarılar dileriz.” İfadesine yer verildi.